PROTIPOŘEZOVÝ ODĚV PROFESIONÁL

PROTIPOŘEZOVÝ ODĚV PROFESIONÁL
Zcela nový oblek s protipořezovými kalhotami pohodlného střihu v zeleném provedení s výstražným oranžovým značením. Vychází vstříc všem současným požadavkům profesionálních dřevorubců.

Blůza má prodloužený zadní díl pro ochranu ledvin, na levém rukávu kapsičku pro sterilní obvazový balíček první pomoci a na levé straně diagonálně umístěnou kapsu na zip. Pravá strana bundy je doplněna o vnější kapsičku na telefon a vnitřní kapsu na suchý zip.
Vnitřní část sedla a ramen jsou podšity bavlněnou protipotní mřížkou, límec je zevnitř podšit dyftýnovou tkaninou pro změkčení dotyku límce s pokožkou. V rukávech je skrytý stahovací náplet a v bocích bundy guma pro zamezení nechtěného rozvolnění.

Kalhoty s náprsenkou mají zvýšený zadní pas s všitou gumou a postranní rozparek se zapínáním. Dvě přední kapsy jsou nyní nově v provedení bez vnějších švů, diagonálně tvarovanou kapsu se zipem na náprsence a dvě kapsy na pravé nohavici vzadu, z toho jednu na kombinovaný klíč. Pružné široké šle jsou v oranžovém provedení s pevně nastavitelnou zasouvací přezkou.

Spojujícím elementem celého obleku je diagonální rozhraní tkaniny v oranžovém a zeleném probarvení, které se uplatňuje i v jedinečném umístění bezpečnostních oranžových klínů na levé straně nohavic, korespondujících tak dle normy s protipořezovým úpletem. Dle statistik právě v těchto místech dochází k nejčastějšímu kontaktu s RŘP. Kalhoty jsou v dolní části opatřeny protiklíšťatovou úpravou.

Ochranná plocha A - třída odolnosti 1 - CE+FPA.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna

Velikostní sortiment: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66

Výškový sortiment: 170, 182, 194 cm

Kód výrobku: 6250003

EN 381CEInformace v návodu
EN 381CEInformace v návodu

Počet balení:

Nebyl nalezen žádný článek